REALIZACJE

REALIZUJEMY WSZELKIE ZAMÓWIENIA
ZWIAZANE Z promocją i REKLAMĄ

Naszym celem jest kompleksowa obsługa dużych firm jak i małych podmiotów gospodarczych. Pomagamy w rozpoczęciu działalności – wykonujemy pieczątki, wizytówki, ulotki, plakaty, papier firmowy. Wykonujemy na indywidualne zamówienia znakowanie odzieży dla pracowników oraz dla kadry biurowej. Pomagamy w brandingu firmy.

Drukujemy w wysokiej jakości na drukarkach ROLAND oraz CANON. Możesz u nas zamówić wydruki map, projektów technicznych i budowlanych. Rollupy i ścianki iventowe. Oferujemy druk cyfrowy na sprzętach produkcyjnych Minolta i Ricoh. Specjalizujemy się w bezpośrednim druku UV na szkle.

Wykonujemy  projekty dla poligrafi, na witryny sklepowe, tablice i szyldy. Projektujemy reklamy na pojazdy wszelkiego typu, od reklam na pojazdy specjalistyczne po uprzywilejowane. Posiadamy własne zaplecze sprzętowe, drukarki wielkoformatowe solwentowe oraz UV, plotery, lasery. Laminujemy do szer. 160cm.

Profesjonalnie oklejamy szyby samochodowe. Stosujemy folie wielowarstwowe z 7-letnią gwarancją. Peacujemy tylko na foliach z certyfikatem. W ofercie posiadamy folie do zamiany koloru. Dodatkowo, dzięki własnym drukarkom, możemy wykonać dowolną grafikę na Twoim samochodzie. 

nasze REALIZACJE